Garantili Nakliye

Firmamızla yaptığınız anlaşma sonrası aldığınız tüm hizmetler firmamız garantisi altındadır. Yalnızca eşya değil sorumluluk da taşıyoruz.

Kayseri Garantili Taşımacılık

Eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren gerek Kayseri şehir içi nakliye işleriniz için gerekse şehirler arası taşımacılık işleriniz için her türlü garantiyi vermekteyiz. Firmamız, eşyalarınızı nasıl teslim aldıysa aynı şekilde sizlere taşıma işlemi sonrasında iade etmenin garantisini vermektedir. Taşımacılık işlemi sırasında ekiplerimizden kaynaklanan her türlü olumsuzluklar (eşyaların çizilmesi, ezilme, darbe ve kırılma gibi. ) firmamızdan kaynaklandığı sürece güvencemiz altındadır. Tadilatı veya tamiri mümkün ise bizzat kendimiz yaptırıyoruz. Tadilatı mümkün olmayan eşyalarınızın da yenisini alarak sizleri mağdur etmeden nakliye işlemimizi tamamlıyoruz.

Kayseri Has Tuzcuoğlu Nakliye ekibi olarak sizleri mağdur etmeyecek taşımacılık hizmeti sunmaya elimizden geldiğince özen göstermekteyiz. Sizler de güvenli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti almak isterseniz bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.