Şehirler Arası Taşıma

Kayseri Has Tuzcuoğlu Nakliye, 7/24 aralıksız şehirler arası taşımacılık hizmeti sunacak kapasiteye sahip araçları ile hizmetinizdedir. 1+1 ev eşyası taşıma kapasitesine sahip olan araçlardan 5+1 ev eşyası taşımaya kadar geniş donanımlı araç filomuzla müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabiliyoruz.

Kayseri şehirler arası taşımacılık – Has Tuzcuoğlu Nakliyat

Merkezi Kayseri’de olan firmamız, yalnızca Kayseri şehir içi taşımacılık ihtiyaçlarınız için değil tüm ilçelerimize hatta köylere kadar yük asansörü ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Bununla birlikte, Kayseri’den diğer tüm illerimize şehirler arası ev nakliyesi, ofis taşımacılığı, parça yük nakliyesi gibi tüm nakliye işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık şehir içi nakliyeye göre biraz daha kaliteli işçilik istemektedir. Bu, şehir içi nakliyede kötü hizmet verildiği anlamına gelmesin. Örneğin, 1000 km yol gidecek olan eşyalarınızın taşınacağı araç ile şehir içinde kullanılan araç aynı olmamalıdır. Şehir içi nakliye için sıradan bakımsız bir araçla bile taşıma işlemi yapılabilirken şehirler arası nakliye işleminde daha modelli ve bakımlı araçlar kullanılmalı, eşyalar uzun yol gideceği için daha sağlam ve kaliteli paketleme malzemeleri kullanılmalı hatta araca yükleme yapan personel de işinde çok iyi olmalı ki saatlerce yolculuk yapacak olan eşyalara herhangi bir zarar gelmesin.

Bu nedenle, Şehirler arası taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimize şunu söylüyoruz, son model donanımlı nakliye araçlarımız ev taşımacılığı için özel yapılmış kapalı kasalara sahiptir. Bununla birlikte, eşyalarınızın her biri özelliğine göre paketlenmekte ve zarar görmesi engellenmektedir. Aynı zamanda şehirler arası taşımacılık için nakliye sigortası da yapıyoruz ki %100 güvence altında eşyalarınız taşınmış olsun. Gerek şehir içinde gerekse şehirler arası taşımacılık işinde bütün bu hizmetlerle birlikte eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren firmamız güvencesi altına alınmaktadır.

Nasıl mı?
Eşyalarınızı taşımak için yapılan anlaşma sonrası experimiz gelerek eşyaları yerinde inceledikten sonra yükünüzün taşınma aşamasından araca yüklenmesine, asansörlü nakliye ile taşınmasından tekrar yerleştirilmesine kadar eşyalarınızla ilgili karşılaşacağımız tüm olumsuz durumlar firmamız güvencesi altına alınmaktadır.

Kayseri şehir içi ve şehirler arası taşımacılığın bir numaralı adresi Has Tuzcuoğlu Nakliyat ile profesyonel ve uygun fiyatlı taşınmak ister misiniz? O halde bizi aramadan taşınmayınız.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.