Paketleme

Eşyalarınızı en iyi şekilde, kaliteli malzemeler ile yapısına uygun olarak paketliyoruz. Yükünüzü aldığımız şekilde sorunsuz teslim ediyoruz. Şirketimizin kurulduğundan beri temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri de kaliteli paketleme hizmetimiz sayesinde eşyaların alındığı şekilde teslim edilmesidir. Bütün bu hizmeti aynı zamanda uygun fiyatlara da sunduğumuz için en çok tercih edilen firma olduk.

Paketleme hizmetimiz, eşyaların niteliğine göre değişkenlik göstermektedir. Tüm malzemeler tek tip paketleme ürün ile muhafaza edilemez. Kırılgan ürünler farklı, elektronik ürünler farklı, yumuşak yapılı mobilya malzemeleri farklı ürünlerle paketlenmektedir. Oturma gruplarının kirlenmesini önlemek için naylon streç kullanılmaktadır. Kırılgan malzemeler özel sert yapılı plastik kolilerle taşınmakta ve naylon patpatlar ile sarılan diğer malzemeleriniz en iyi şekilde araca yüklenerek sarsıntıdan zarar görmeyecek şekilde yeni yerinize ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi teslim edene kadar kendi ürünümüz gibi muhafaza etmekteyiz. Teslim aldığımız eşyalarınız size aynı şekilde iade edilene kadar firmamız güvencesi altındadır. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.