Hizmetlerimiz

Kayseri asansörlü taşıma

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Kayseri şehir içi ve şehirler arası tüm nakliye işlerimizde asansörlü taşıma araçlarımızı kullanarak hızlı, güvenli ve ekonomik hizmet sunuyoruz.
Paketleme Hizmetleri

PAKETLEME HİZMETLERİ

Eşyalarınızı en iyi şekilde, kaliteli malzemeler ile yapısına uygun olarak paketliyoruz. Yükünüzü aldığımız şekilde sorunsuz teslim ediyoruz.
Kayseri Evden Eve Nakliyat

KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Kayseri Asansörlü Taşımacılık firması olarak, her türlü ev ve ofis taşıma gibi nakliye işleriniz için uygun fiyatlı ve garantili nakliye sunuyoruz.
Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis, büro mobilyası gibi özel paketleme ve araç gereksinimi olan taşıma işlerinize için donanımlı ekip ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
Kayseri Şehirler Arası Taşıma

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMA

Kayseri şehirler arası taşımacılık için tam donanımlı araçlarımız ve uzman kadromuz ile sigortalı, ambalajlı ve garantili taşıyoruz.
Parça Eşya Taşımacılığı

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Eşyalarınız bir kaç parça dahi olsa istediğiniz yere garantili olarak uygun fiyatlı şekilde taşımaktayız.
Sigortalı Taşımacılık

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Kayseri şehirler arası gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık işlerimizde eşyalarınızın değerinde nakliye sigortası yapmaktayız.
Sözleşmeli Nakliye

SÖZLEŞMELİ NAKLİYE

Hem firmamızı hem de müşterimizi garanti altına almak için nakliye sözleşmesi yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.
Garantili Hizmet

GARANTİLİ HİZMET

Firmamızla yaptığınız anlaşma sonrası aldığınız tüm hizmetler firmamız garantisi altındadır. Yalnızca eşya değil sorumluluk da taşıyoruz.